وبلاگ و اخبار

افسانه‌هایی که استارتاپ‌ها را به دام مرگ می‌کشانند

وبلاگ و اخبار

استارت آپ + استاد رسولی + توسعه استارت آپ ها

افسانه‌هایی که استارتاپ‌ها را به دام مرگ می‌کشانند

مفهوم استارتاپ توسط بسیاری از  افسانه‌ها و شایعات هیجان‌انگیز احاطه شده است. با این حال، همه آن‌ها درست نیست. مهم است که قبل از شروع استارتاپ به عنوان یک ماجراجویی چالشی‌، لیستی از اطلاعات مهم و ضروری را بررسی کنیم.

بعضی از کارآفرینان ممکن است استراتژی‌های تجاری خود را بیش از حد به شایعات بی اساس متکی کنند که عواقب بدی برای کسب‌وکارشان به همراه خواهد داشت. بنابراین، قبل از اینکه گام بزرگی برای راه اندازی استارتاپ‌تان بردارید و خودتان رئیس خودتان شوید، بهتر است با پنج افسانه و تله‌ای که می‌تواند بقای کسب‌وکارتان را به خطر بیندازد آشنا شوید.

شما به یک طرح مالی بلندمدت نیاز داریداستارت آپ + توسعه استارت آپ ها + استاد رسولی

این موضوع ممکن است بسیاری از کارآفرینان جوان را شگفت‌زده کند، اما واقعیت این است که شما به یک برنامه مالی بلندمدت نیازی ندارید و دلیلش هم این است که در حقیقت چنین چیزی وجود ندارد.

صاحبان استارتاپ‌ها و کسب‌وکارهای نوپایی که بیش از حد بر طراحی کوچک‌ترین جزئیات مالی تمرکز دارند، در معرض خطر از دست دادن بینش واقعی از کسب‌وکار و نیازمندی‌های حیاتی آن هستند. وقتی افراد شروع به دنبال کردن این رویای بلندپروازانه می‌کنند، دو چیز ممکن است رخ دهد: آنها به طور بی‌وقفه شروع فعالیت استارتاپ را  به تعویق می‌اندازند یا با مسائل پیش بینی‌نشده‌ای تهدید می‌شوند.

برنامه مالی باید از انعطاف پذیری برخوردار باشد زیرا همواره پرداخت‌هایی وجود دارند که قابل پیش‌بینی نیستند. با این حال، لازم است که توجه کافی به میزان نقدینگی کسب‌وکار داشته باشید. چیزی که بیشتر از همه اهمیت دارد این است که سرمایه مورد نیاز هر ماه برای حفظ کسب‌وکارتان را محاسبه کنید. اگر شما بتوانید این هزینه‌ها را بپردازید و همچنان بودجه‌ای منطقی داشته باشید، استارتاپتان برای سال اول نیاز به حمایت مالی نخواهد داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.